• Aktuálně neprobíhá žádný nábor

VZOR [VZOR] Žádost o přijetí do AT

Status
Není povoleno vkládat odpovědi.

FileX

Vedení CraftCore.net
Člen A-Teamu
Vedení CraftCore.net
Tak ty by ses chtěl stát členem AT proslulého portálu CraftCore? (vtip) Ale teď vážně, jestli ses rozhodl vstoupit do našich řad a vypomoct nám se správnou herní komunity - budeme rádi. Co to obnáší? Určitě Tě chceme nějakým způsobem poznat, něco o tobě vědět aby tu byla možnost se rozhodovat. Proto je důležité již s námi nějaký ten čas na serveru trávit, a co tím myslíme? Tuto ideu necháme zcela na Tobě, nebudeme ti určovat kdy si můžeš podat žádost o vstup do AT. Ty si můžeš zvolit, zda je vhodné podat žádost o vstup do AT za den co u nás jsi a nebo za měsíc-rok. Je logické, že čím déle u nás budeš, tím více Tě budeme znát a bude zde více brán.

Určitě sleduj zda je v horní části této stránky uvedeno "Aktuálně neprobíhá žádný nábor" a nebo "Aktuálně je vyhlášen nábor pro tyto pozice XXX,XXX,XXX".

Nyní k té žádosti, jak jsme již psali, je potřeba něco o sobě říct. Zkusíme Ti načrtnout takový jednoduchý vzor, kde lze poznat gramatika, myšlenkové pochody a jiné. Určitě se tě tu nebudeme teď ptát na pravidla na serveru nebo kdo je majitel. To vážně ne.

Až by ti bylo odpovězeno členy Vedení CraftCore.net kladně, tak potom budeš vyzván k dostavení se na Discord a k založení ticketu, ve kterém bys uvedl/a do textu (píše vždy FileX):

Nick in-game: <nick>
Heslo pro komunikaci: <bude ti vygenerováno heslo pro komunikaci od FileXe do zprávy na webu, ty jej vepiš>
Časové možnosti: <vypiš prosím, jak jsi na tom časově, kdy můžeš komunikovat atp.>

Následující vzor je spíše pouze na ukázku co lze napsat o své osobě. Můžete to brát jako seznámení mé osoby vám a nebo je celá smyšlená - těžko říct, že? :)
----------------------------
Ahoj drazí spoluhráči a administrátoři CraftCore,

In-game nick: Ve hře se jmenuju FilleXe, dříve jsem používal nick matyvane, ale tento účet mi byl hacknut a ukraden :( od té doby používám tento.

Něco o mně:
Jmenuji se Matyáš Vaneš a je mi 22,8 dne. Mé první jméno mělo být Matěj, ale nakonec jsem rád, že si moji rodiče zvolili Matyáš (je jich méně). Za život jsem vystřídal mnoho zaměstnání (je to až k nevíře k věku, co?) ale tenkrát jsem se usadil. Pracuji ve velké společnosti jakožto reklamační technik (Customer Care), naše společnost zaměstnává x tisíc zaměstnanců, ale mých kolegů na stejné pozici je malá hrstka. Vystudoval jsem SŠ Informatiky v Plzni a nyní si ještě během zaměstnání dodělávám SŠ v Praze se zaměřením hotelnictví. Aktuálně kdy tento příspěvek píšu mám svou ženu Simču, se kterou čekáme přírůstek do rodinky, která aktuálně žije v Plzni ale co nevidět se bude stěhovat do domku cca 30km od Plzně. Zamiloval jsem se do hraní her už jako malý a nejvíce mi k srdci přirostl Minecraft a PUBG. Na těchto dvou hrách jsem vyrůstal.

Co mohu nabídnout AT CraftCore?
Prvotně mi napadá, že loajalitu. V této době těchto hráčů je málo, kteří to řeknou a myslí to vážně, ale v mém případě tomu takto je. Minecraft mi baví a komunita na CraftCore je úplně jiná než jinde. Zde se administrátoři věnují hráčům a reagují na jejich dotazy a nejsou tu pouze jak se říká "do počtu". Myslím, že kvůli svým zkušenostem, které sepíši níže. Rád komunikuji s hráči, takže nebude vůbec problém docházet na discord a vše na něm probírat s mými budoucími kolegy na CraftCore. Proto bych si rád žádal na post Administrátora a nebo Supportera.

Historie na Minecraftu:
Celé bych toto rád uvedl do zkušeností s MC servery, protože se to k tomu váže. Nyní ale ve zkratce - Minecraft hraji od svých 12 let, v té době jsem měl ještě sakra starý počítač takže neuvěřitelné lagy a trhy o_O ..to Minecraft teprve začínal a já si pamatuji jak bylo ještě jen pár bloků, svět byl omezen. Ale když se na to podívám nyní tak Mojang sám o sobě udělal strašně velký krok a to je až k neuvěření. Celou tu dobu jsem pečlivě zkoumal různé snapshoty od Mojangu a těšil se na další změnu, kterou tato hra přinese. Nyní je to zkrátka úplně jiné a je to fajn, Minecraft se mi líbí a budu jej hrát nadále. Má manželka sice stále kroutí hlavou, že nechápe co mi na tom baví, tak jako já kroutím hlavou, když si pustí The Sims 4. Zkrátka je to tak, tato hra prostě zůstane navždy má srdcovka a ještě k tomu, s touto hrou se již vzdělávají i různý děti na školách tak proč ne?

Zkušenosti s MC serverem co se týče správy:
Minecraftu se věnuji už jak jsem psal poměrně dlouhou dobu. Samozřejmě jsem za tu dobu měl mnoho druhů serverů a na několika jiných portálech jsem byl Developer nebo Hlavní server admin. Staral jsem na na těchto portálech o správu pluginů a jiných potřebných věcí co se týče chodu projektu. Servery jsem měl zhruba od roku 2012 a vždy to skončilo bohužel z mé strany, protože přestala být chuť se neustále starat o tento chod. Servery jsem si ale vždy pečlivě zálohoval a vždy při dalším spuštění jsem udělal update všech pluginů, nové nahradily ty staré. Pokud někdo z vedení bude mít zájem o poskytnutí jejich názvů, mohu mu je sdělit do soukromé zprávy (nechci dělat reklamu). Bohužel dalším důvodem proč jsem končil s tvorbou daného serveru bylo, že jsem ještě nebyl OSVČ a dávat hostingovým portálům nemalé provize mi připadalo jako hloupost, též jsem se ale setkal s různými VPNkaři nebo Spam boty se kterými jsem si v těch dobách neuměl poradit. Až mi nakonec (až nečekaně) pomohl jeden vlastník herního projektu na Minecraft a od té doby jsme dobří kamarádi co se týče MC scény. Jeho projekt běží dál, ale už též na něj nemá čas, takže jej ponechává pro správu ostatním členům jeho vedení. Věnuji se též ale i psaním nejrůznějším pluginům přes Javu - MC. K tomu jsem se vypracoval od roku 2012 a proč? V té době bylo strašně málo pluginů a já měl vždy nějakou ideu, kterou nebylo možné naplnit již hotovými pluginy, popřípadě bylo ale ten plugin byl již třeba nevyvíjen a neměl otevřený source code a nebo v té době pro mou osobu stál nemalé finance. Sice jsem mohl využít různé již současné codery, kteří by plugin vytvořili, nicméně bych byl stále na někoho odkázán, stále bych řešil podstatu toho celého a k tomu opět za nemalé peníze. Takže asi takto.

----------------------------

Pevně věřím, že tento "krátký" TuT jak si zažádat o pravomoce na serveru je dostatečný.

Status
Není povoleno vkládat odpovědi.